Fotografie není k dispozici.

Jeanne Paturle (Francie)

Jeanne Paturle se narodila v roce 1980 ve Francii. Poté, co získala magisterský diplom v oboru umění a médií na UQAM (University from Quebec in Montreal), se vrátila do Francie a zapsala se na ENSAD (National Higher School of Decorative Arts of Paris). Zde se věnovala animované tvorbě a seznámila se s Cécile Rousset, s kterou spolu-režírovala několik filmů (One Voice One Vote, Esperança). Jeanne je učitelkou v severní Francii.

Filmografie

 • Esperança
  2019
 • Et ta prostate, ça va?
  2015
 • Le COD et le coquelicot
  2013
 • Du côté d’Askar
  2008
 • Je suis une voix
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít