Fotografie není k dispozici.

João Pedro Plácido (Portugalsko)

Pedro was born in Lisbon, Portugal in 1979. He worked through the ranks of the camera department in the traditional way, moving from assistant to camera operator and finally to cinematographer.

His fluency of French, German, English, Spanish and native Portuguese availed him to the European film community and since 2000 he works around the world in features, drama, commercials and promos.

His work has received national and international awards, including the “Best Picture”.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít