Soon-Mi Yoo (Jižní Korea)

Born in South Korea, Soon-Mi Yoo studied German Literature at Yonsei University before earning an MFA in Photography at the Massachusetts College of Arts where she is currently a member of the Film/Video faculty. Yoo's films embrace and expand avant-garde and essayistic modes of non-fiction cinema, reopening forgotten, often suppressed, chapters of modern history in order to explore the still unresolved conflicts and collective memories that continue to haunt and define the Korean Peninsula.

Filmografie

  • 2010 - FAR FROM AFGHANISTAN
    segment Afghanistan: The Next Generation
  • 2014 - SONGS FROM THE NORTH
  • 2011 - Pink
  • 2006 - DANGEROUS SUPPLEMENT
  • 2004 - ssitkim: Talking to the Dead
  • 2004 - ISAHN

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít