Fotografie není k dispozici.

Antoine Viviani (Francie)

Young award-winning French filmmaker Antoine Viviani first produced documentaries (for REM, Arcade Fire and the filmmaker and long-time collaborator Vincent Moon) and worked with the contemporary artist Pierre Huyghe. He created in 2009 his production company, Providences. He directed in 2011 IN SITU in coproduction with Arte France, a feature documentary about artistic interventions in the urban space in Europe, which got the Best digital documentary Award at IDFA in Amsterdam in 2011 and the Best film award at London Doc Fest in 2012.


In Limbo (85', 2015)
IN SITU (85', 2011)

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít