Fotografie není k dispozici.

Alain De Halleux (Belgie)

Alain de Halleux is an acclaimed Belgian director and photographer. De Halleux has won an array of prestigious awards including the Prix de la Qualité in France, Special Jury Prize of the Festival International de Bruxelles, and International Critics' Prize at Flanders. He received a degree in Chemical Sciences (Nuclear) at UCL. He holds INSAS qualification in film directing, and received the Belgian Vocational Prize for photography. His photojournalism has taken him from Afghanistan to Lebanon.

Filmografie

  • La trace, Documentary, 1998
  • Pleure pas Germaine, Fiction, 2000
  • Barrières, Documentary, 2002
  • RAS Nucléaire, rien à déclarer, Documentary, 2009
  • Chernobyl 4ever, Documentary, 2011
  • Welcome to Fukushima, Documentary, 2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít