Fotografie není k dispozici.

Jeroen Van Der Stock (Belgie)

Jeroen Van der Stock (born in 1979) lives and works in Japan. He graduated in 2002 at the St.-Lukas Hogeschool Brussels (section Audiovisual Arts) with a retrospective installation of his works. During his studies he focused primarily on experimental travel documentaries and spent a lot of time abroad.

In 2008 Van der Stock made his debut feature documentary "Wild Beast", an intimate portrait of a Chinese film extra. In 2011 he shot his second documentary "Silent Visitors". It had its world premiere at the CPH: DOX festival in Copenhagen, Denmark.

Filmografie

  • Wild Beast, Documentary, 2008
  • Silent Visitors, Documentary, 2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít