Fotografie není k dispozici.

Gerco de Ruijter (Nizozemsko)

Gerco de Ruijter (1961, Vianen) is a landscape photographer and filmmaker. In his photography and films he explores the boundaries of the recognizable and the reducible presentation of the landscape.

De Ruijter studied at the Willem de Kooning Academie in Rotterdam. Graduated Cum Laude in 1993. Since 1993 he had numerous solo and group exhibitions in and outside the Netherlands. His work is represented in divers important public and private collections. De Ruijter is represented by Van Kranendonk Gallery in The Hague.

Filmografie

 • Playground
  2014
 • CROPS
  2012
 • Jackson Pollock's Road Trip
  2011
 • Letting Go
  2008-2011
 • Skyline
  1997

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít