Fotografie není k dispozici.

Mónica Baptista (Portugalsko)

Monica Baptista is a painter-turned-documentary filmmaker who has created several films on topics ranging from Chechnyan soldiers on the TransSiberian Express to herbal tea texts, experimental investigations of architectural structures. Present in each of her works is a focus on notions of space and time in relation to the particular community or subject matter of her films.

Filmografie

  • Looms
    2014
  • Diary
    2011
  • Territories
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít