Fotografie není k dispozici.

Paulo Carneiro (Portugalsko)

Rodák z Lisabonu začínal jako střihač a kameraman. Poté působil jako asistent režie na filmech Joãa Viana jako například The Battle of Tabato (2013), který byl oceněn v kategorii filmových debutů na festivalu v Berlíně. Carneirem první režírovaný krátkometrážní dokument Oh Johny (2012) měl premiéru v Římě na MedFilm Festivalu a získal několik mezinárodních ocenění.

Filmografie

  • Bostofrio, où le ciel rejoint la terre
    2018
  • Water to Tabato
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít