Fotografie není k dispozici.

Mihai Dragolea (Rumunsko)

Mihai Dragolea is a Babes Bolyai University Film School graduate. He has completed an Erasmus scholarship in Istanbul, where he made a series of short documentaries with the Romanians living there. He attended Master classes at the Romanian National Arts University from Bucharest. He works as a freelance documentary filmmaker and he also works as a director and editor in television.

Filmografie

  • Mergan Yokisu (2011),
  • Porcelain Champion (2012),
  • Golden Robot (2015).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít