Fotografie není k dispozici.

Michael Graversen (Dánsko)

Michael Graversen studied Film, Media and Psychology at the University of Copenhagen. He then worked as a culture journalist at the national broadcaster in Denmark. Later, Graversen graduated from the National Film and Television School in the UK. His films, told in a poetic and intimate manner, cover existential themes. His portrait of a children's asylum centre in Denmark, 'No Man's Land", which tells the story of a children's asylum in Denmark, was screened at IDFA and won various awards in international festivals in Tehran, Hamburg and Belgrade.

Filmografie

  • Ghetto Noise (2005),
  • Searching for the Electric Car (2009),
  • The Pact (2011),
  • Den sidste nattevagt (2012),
  • Drømmen om Danmark (2015).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít