Fotografie není k dispozici.

Alain Margot (Švýcarsko)

Born in 1959 in Sainte-Croix (VD, Switzerland), Alain Margot graduated from Lausanne Fine Arts School. He then made Super 8 experimental films, before receiving in 1988 the Grand Prize of the « Grand Raid – Le Cap-Terre-de-Feu », a show of the French speaking televisions that lead him around the world. Today, he regularly works for the Swiss TV (RTS) and is also the author of several short and feature films (fiction, documentary, dance films, artistic performances and music video clips).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít