Benny Jaberg (Švýcarsko)

Benny Jaberg studied film and directing at the Zurich University of the Arts (ZHdK), where he graduated in 2010 with a Master in Film directing. His first feature length and award-winning documentary for cinema «Daniel Schmid – Le chat qui pense» premiered at the 2010th Berlinale and has been shown at several film festivals worldwide, such as Chicago, Pusan and Buenos Aires among others. Since 2009, Benny Jaberg works as an independent filmmaker. He is currently writing his first feature length fiction film.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít