Fotografie není k dispozici.

Tristan Daws (Velká Británie)

Tristan Daws is a documentary filmmaker from London. He trained as a theatre director at London’s Drama Centre before studying direction at the National Film and Television School. His films have been widely screened at international film festivals, including Berlinale, HotDocs, Sheffield Doc/fest, Visions du Réel and Silverdocs, recently winning best film in the Shooting People awards, judged by acclaimed documentary filmmaker Nicolas Philibert. Tristan is also the musical director of the London School of Samba.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít