Fotografie není k dispozici.

Bernadett Tuza-Ritter (Maďarsko)

Bernadett Tuza-Ritter is a Hungarian independent filmmaker specializing in creative documentaries and fiction. She studied directing and editing at the University of Theatre and Film Arts Budapest. She’s been the editor of several international features, shorts, and documentaries. Her first feature-length documentary as a director, A Woman Captured premiered at IDFA 2017. Tuza-Ritter is especially interested in experimenting with film language and pushing the boundary between fiction and documentary.

Filmografie

  • A Woman Captured
    2017
  • Cinetrain
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít