Fotografie není k dispozici.

Mahdi Zamanpour Kiasari (Írán)

Íránský režisér, scenárista a producent Mahdi Zamanpour Kiasari (1975) absolvoval magisterské studium televizní produkce a natočil více než 65 dokumentárních filmů a televizních pořadů. Jeho středometrážní dokumentární portrét Máští Esma’íl (2012) o každodenním životě slepého starce byl oceněn na několika mezinárodních filmových festivalech, včetně Visions du Réel, odkud si odvezl hlavní cenu.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít