Fotografie není k dispozici.

Oana Giurgiu (Rumunsko)

Graduate in Journalism and Law, Oana Giurgiu has extensive experience as a producer of television programs, music videos and events as well as organizing Transilvania International Film Festival. She was cinematographer on the documentary “Doina and Nicolo”(1996) and directed documentaries as “The spider web” (1997), “About sand”(1998), “Refugee in Romania” (2004), “Me sem baxtalo?...”(2008) and "Aliyah Dada" (2015).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít