Fotografie není k dispozici.

John Donica (Moldavsko)

John Donica is a photographer and cinematographer from Moldova. Most of the time in his works he use medium format film with 6x7 camera. At the moment he is in collaboration with Norwegian film company FlimmerFilm.no He is interested to collaborate in film or commercial productions from Japan.

His work was selected at many international film festivals: Vision du Reel, Kinoshok, Busan short film festival, East Silver, Montenegro film festival, Cronograf.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít