Fotografie není k dispozici.

Krzysztof Kaczmarek (Polsko)

Krzysztof Kaczmarek is a visual artist and filmmaker, born in 1983 in Blachownia, Silesian Voivodeship.

Between 2004-2007, Krzysztof Kaczmarek studied navigation at the Gdynia Maritime University. Later, between 2006-2009, he attended the Graphic Design Department of the Academy of Fine Arts in Kraków, while in 2009-2011, he went to Vienna’s Akademie der Bildenden Künste. He is the co-founder of the Artpol Gallery based in Kraków. Kaczmarek works across various media, but is mostly interested in the medium of film, especially documentary. He lives and works in Warsaw, and is represented by the Dawid Radziszewski Gallery.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít