Fotografie není k dispozici.

Thomas Jenkoe (Francie)

Thomas Jenkoe vystudoval literaturu a film na pařížské Sorbonně. První filmařské zkušenosti získal při práci na dokumentu Passwonder (2008). Ve svém díle se zaměřuje na možnosti využití netradičních filmařských technik – snímek A Passion (2010) natočil na mobilní telefon – a na interakci s publikem prostřednictvím multimediálních instalací (DO 1 MOVE Y0U - D1S0RDER & De profundis ad stellam, 2011).

Filmografie

  • The Last Hillbilly
    2020
  • Vzpomínky z pekla
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít