Fotografie není k dispozici.

Pilar Monsell (Španělsko)

Pilar Monsell (Córdoba, Spain 1979) is a filmmaker, editor, scriptwriter, visual artist and researcher. After she studied Artistic Photography (San Telmo Málaga 2001) and Audiovisual Communication (UMA, 2005) in Andalucia, Monsell moved to Barcelona to follow the Master in Creative Documentary (2007) and she started making films. She has recently finished the Master in Contemporary Cinema & Audiovisual Studies (2021) at the Pompeu Fabra University. She is currently based in Cordoba, where she carries out artistic audiovisual projects from film-essay to documentary through experimental cinema, film-performance or memory and archive film.

Filmografie

 • Una revuelta sin imágenes
  2020
 • Bread, Work and Freedom
  2017
 • Two dreams later
  2017
 • Africa 815
  2014
 • Bread, Work and Freedom
  2012
 • Distancias
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít