Fotografie není k dispozici.

Chuan Chung (Tchaj-wan)

CHUNG Chuan is the first Taiwanese who graduated from the Beijing Film Academy with a degree in Documentary. He won the Cloud Gate scholarship in 2005. His second film, Wo-men, won Best Documentary at the Mexico Oaxaca Film Festival, the honourable mention at the Los Angeles Film Festival in 2010 and the Golden Palm Award at the Mexico Film Festival in 2011.

Filmografie

  • 2006 The Affair of Three Cities: The Game
  • 2006 The Affair of Three Cities: Hello Visitor
  • 2009 Wo-men
  • 2013 Face to Face
  • 2016 Match Point

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít