Fotografie není k dispozici.

Paul-Julien Robert (Rakousko)

Paul-Julien Robert (1979, Paříž) vyrostl v Rakousku a Švýcarsku a svá studia započal roku 1998 na vídeňské akademii, kde o pět let později promoval. Studoval také na berlínské umělecké univerzitě. V roce 2002 natočil krátký dokument Good Morning, Sir o indické škole St. John’s. V roce 2004 měl ve vídeňské galerii vlastní výstavu s názvem Zeit danach. O rok později natočil krátký snímek Erlebt a představil výstavu svých fotografií MI AMOR – Männer in Kolumbien. V letech 2008 a 2009 uspořádal v prostorách ateliéru OFFSET dvě fotografické výstavy Stray-Soccer a Looking for Perspectives. KVIFF

Filmografie

 • Moje žádná rodina
  2012
 • Der Affe beißt, der Mensch erzieht
  2006
 • ERlebt
  2004
 • Good Morning, Sir
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít