Fotografie není k dispozici.

Anita Müller (Německo)

Anita Müller has studied at the Dresden Academy of Fine Arts and has been making animation and experimental films since 2008. In stop motion, drawing and papercutting-techniques she broaches issues of frontier crossing and hidden spaces. In October 2015 she has graduated in Dresden with the Meisterschüler-degree with her animadoc film AGNOSIS.

Filmografie

 • 2013 THE DESERT HOUSE
  7.20 min, video installation
 • 2009 A POSTCARD FROM THE PAST
  5.40 min, animation, Dresden Academy of Fine Arts
 • 2010 UNTER MENSCHENFRESSERN
  5.30 min, animation, Dresden Academy of Fine Arts
 • 2015 AGNOSIS
  30 min, animadoc, graduationfilm, Germany, Ukraine
 • 2013 LE CARROUSEL
  2.30 min, music video
 • 2011 DIE CHTHONISCHE STADT
  19.17 min, animadoc, Dresden Academy of Fine Arts, Germany, Ukraine

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít