Daniel Thomaser (Německo)

Daniel Thomaser started working as production manager and producer in 2009. „Nun sehen Sie Folgendes“ won numerous awards, including the German Short Film Award (LOLA). In 2011 an accident changed his life. A spinal core injury resulted in a complete paralysis of most parts of his body. After that he turned his focus towards developing his own ideas. Daniel is currently studying screenwriting at the renowned Deutschen Film-­ und Fernsehakademie Berlin (dffb). „Head First“ is his debut as director and screenwriter.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít