Fotografie není k dispozici.

Charlotte Thiis-Evensen (Norsko)

Charlotte Thiis-Evensen (b. 1968) has a MA of Literary Science from the University of Oslo and have studied art at the National Academy of the Arts. As an artist she is working with documentarism in video, photo and installations. Several of her artworks are about how unspoken power structures seriously limit the individual’s freedom of action. Beside production of art she has been working as a journalist at the Norwegian Broadcasting Corporation for fifteen years both with documentary film and with journalistic programs.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít