Fotografie není k dispozici.

Brent Chesanek (Spojené státy)

Brent Chesanek is a Brooklyn based filmmaker. His first feature film, CITY WORLD, premiered internationally in competition at CPH:DOX (2012). Chesanek studied journalism and film theory at the University of Florida. ACADEMY, his second feature film, was selected for the US-In-Progress: Paris industry program of the 2016 Champs Elysées Film Festival and is currently in post-production.


Director Filmography:
Brethren Arise (2009, Short)
City World (2012)

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít