Adéla Kudlová (Česká republika)

Adéla Kudlová je studentkou Centra audiovizuálních studií FAMU v Praze. Nedávno se vrátila z výměnného pobytu na Univerzitě aplikovaných věd v Tampere (TAMK) ve Finsku, kde se věnovala zkoumání možností vícekanálových zvuků a instalací. Adéla pracuje s digitální animací, zvukem a prostorem. Základním motivem veškeré její tvorby je silný vztah k přirozeným a digitálním médiím, našemu okolí a virtuální realitě, ve které žijeme. Je fascinována širokou škálou lidského vnímání, zejména v kontextu forem. Věnuje se také VJingu, turistice a pletení.

Filmografie

 • Home
  2017
 • Water Pure Azure
  2016
 • Biotop
  2015
 • Fib(15)
  2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít