Fotografie není k dispozici.

Jakeb Anhvũ (Austrálie)

Jakeb Anhvũ is an Australian documentary filmmaker and is a graduate of Melbourne University (VCA) with a Masters in Documentary. Blush of Fruit (2012), his debut feature, premiered at IDFA in the First Appearance Competition. It was the winner for Best Documentary at the 2013 Adelaide Film Festival & for New Australian Talent at the 2014 AIDC Asia Pacific New Documentary Program. He is the 2016 recipient of the Asia Pacific Screen Lab.

Filmografie

  • Blush of Fruit
    2012
  • The Betel Tree
    2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít