Fotografie není k dispozici.

Míla Bednářová (Česká republika)

Míla Bednářová (*1982) vystudovala program Production Team Studies na FAMU international, kde pracovala se studenty z cizích zemí a kde pod jejím vedením vznikla řada studentských hraných a dokumentárních filmů. Portrét dokumentaristy Karla Vachka, který vznikl ve spolupráci s Islandským studentem Haukurem Hallssonem, byl uveden na filmovém festivale v Jihlavě a na FAMU festu 2016. Momentálně se jako rešeršistka podílí na připravaném filmu v česko-íránské koprodukci a pracuje na svém vlastním dokumentárním projektu.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít