Fotografie není k dispozici.

Filip de Pina (Česká republika)

Filip de Pina se narodil v roce 1985 v Berouně. Je absolventem bakalářského studia na Filmové akademii v Písku a držitelem titulu MA Film z Edinburghské Screen Academy Scotland. Jako střihač se podílel na tvorbě krátkých filmů, reklam a trailerů. Jako asistent střihu spolupracoval na několika televizních seriálech a celovečerních filmech. V současnosti pracuje na dokumentárně dramatickém seriálu.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít