Fotografie není k dispozici.

Arnaud Robert (Švýcarsko)

Arnaud Robert is a renowned Swiss journalist whose articles have been published in Le Temps, Le Monde Magazine, Le Courrier International, Les Inrockuptibles, Vibrations, Le Soir, La Republica, inter alia. Arnaud has also done many reportages in Asia and Africa for television and has been awarded the »Jean Dumur Prize«, journalism’s most prestigious award in French-speaking Switzerland. He co-directed the documentary BONDYE BON (2011) which has been awarded the "Prix de la Relève Via Le Monde, Festival Vues d’Afrique, Montréal". "Gangbé!" is his first documentary as a director on his own.

Filmografie

  • GANGBÉ!
    2015
  • BAMAKO IS A MIRACLE (2001) – co-realisation with Maurice Engler/Samuel Chalard
  • BONDYE BON (2011) – co-director with Ian Jaquier

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít