Fotografie není k dispozici.

Aleksandr M. Vinogradov (Rusko)

Aleksandr M. Vinogradov is a film director based in Brussels. Born in North of Russia, in 2002 he moved to Moscow, where he worked as a creative director. In 2012 he graduated the Humanitarian Institute of TV with honors and presented his graduation film “Five steps of butoh”. In 2014 he was working as a unit director for a BBC feature documentary "Robbie Williams: Fans Journey to Tallinn". In 2015 he graduated master program DocNomads with a film "Call Me Chaos". In 2016 this film was premiered at Visions Du Reel.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít