Scéna z filmu Re:Commandments
Scéna z filmu Re:Commandments
Scéna z filmu Re:Commandments
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Re:Commandments

Režie
Rok 
2007
Země
  • Izrael
Délka
5min 
Zvukové stopy 

Hardcore techno hudba, opakující se smyčka obrazů z filmu ‘Desatero přikázání’ z roku 1955, mezinárodní televizní zpravodajství z libanonské války mezi Izraelem a Hizballáhem z roku 2006 a videodokumentace břišní tanečnice tvoří apokalyptickou blízkovýchodní hororovou rave party, která poukazuje na zobrazování blízkovýchodní války a mýtů v západních médiích a fetišizaci obrazů války a náboženství v masových médiích.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít