Sit and Watch

Režie
Rok 
2016
Země
  • Velká Británie
Délka
35min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Like an audiovisual fresco of the modern city – in this case, London – Sit and Watch adopts the form of “channel-hopping” revolving around different emblematic situations: parliamentary sessions, a guided boat tour, surveillance videos for a bus, a couple exhibiting their sexual frolics on the internet, a religious meeting and a boxing club. A portrait is thus drawn, through these various scenarios, of a world that stages itself, over-mediatised and dystopian, in which the individual strives in vain to find their place. Making the most of the serial effect of a device inspired by the small screen(s), this is a film that reflects, through delicate touches and with great skill, a society of spectacle which, between rhyme and irony, chooses the headlong rush, through politics and the media. A film that is as enjoyable as it is anxiety inducing, anchored in a resolutely contemporary discourse.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít