Scéna z filmu Milada
Scéna z filmu Milada
Scéna z filmu Milada
Scéna z filmu Milada
Scéna z filmu Milada
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Milada

Režie
Rok 
2017
Země
  • Česká republika
Délka
130min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Příběh, který film vypráví je založen na skutečném životě Dr. Milady Horákové. Je to příběh o ženě, jejíž mimořádný život se dotkl mnoha lidí. Příběh o ženě a matce, jejíž oddanost svobodě a pravdě ohrožovala budoucnost její vlastní rodiny. Je to příběh o úžasné osobnosti, která žila v období obrovských světových konfliktů, které zanechaly jizvy na svědomí jejího národa.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít