Milada

Režie
Rok
2017
Země
  • Česká republika
Délka
130min
Zvukové stopy
Titulky

Příběh, který film vypráví je založen na skutečném životě Dr. Milady Horákové. Je to příběh o ženě, jejíž mimořádný život se dotkl mnoha lidí. Příběh o ženě a matce, jejíž oddanost svobodě a pravdě ohrožovala budoucnost její vlastní rodiny. Je to příběh o úžasné osobnosti, která žila v období obrovských světových konfliktů, které zanechaly jizvy na svědomí jejího národa.

Kolekce

Film není k dispozici :-(

Omlouváme se, ale tento film není ve vaší zemi k dispozici.
Tento film má teritoriální omezení určené distribuční společností. Bohužel nemáme práva film nabízet ke zhlédnutí v zemi, ve které se momentálně nacházíte.
DAFilms je legální platformou, jejíž obsah je zpravidla přístupný po celém světě. Často však musíme respektovat územní omezení, které zadává majitel práv filmu. V některých zemích tedy není možné film spustit a tedy ani zhlédnout.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance