'Til Madness Do Us Part

Režie
Rok 
2013
Země
  • Hongkong
  • Francie
  • Japonsko
Délka
228min 
Zvukové stopy 
Titulky 

In an isolated asylum live 12 months a year fifty men who spend their days locked in one floor, with few contact with the outside world, even with the medical team. Each has been committed for different reason: they have mental problems, killed people, or have upset some local officials. But once inside, they share the same empty life, walking along the same iron wire fence courtyard, looking for comfort and human warmth.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít