Scéna z filmu Rodina
Scéna z filmu Rodina
Scéna z filmu Rodina
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Rodina

Režie
Rok 
2017
Země
  • Slovinsko
  • Rakousko
Délka
107min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Matěj prožil těžké dětství v narušené rodině a odtržený od svých vrstevníků. Když se sám stane otcem, snaží se minulost překonat, ale jeho osobnost a chování rodinu rozvrátí. Vše vyústí v tvrdý boj o péči o dítě, ve kterém je Matěj schopný čehokoliv. Dokument zachycující dekádu Matějova životního zápolení získal prestižní ocenění na MFF v Locarnu.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít