Scéna z filmu Nina
Scéna z filmu Nina
Scéna z filmu Nina
Scéna z filmu Nina
Scéna z filmu Nina
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Nina

Režie
Rok 
2017
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
82min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Nině je 12 let, její rodiče se rozvádějí a svět, který dosud znala, se jí rozpadá před očima. Otec a matka tvrdí, že chtějí pro ni jen to nejlepší, ale jakoby mysleli jen na sebe. Nina jim nerozumí, cítí se opuštěná a oklamána – není už téměř nic, čemu by mohla věřit. Jedinou jistotou v jejím pošlapaném světě je plavání – dává jí pocit klidu a opory a nahrazuje všechno, co jí doma chybí. Když je ohrožena její účast na plaveckých závodech, rozhodne se pro radikální tah.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít