Nina

Režie
Rok
2017
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
82min
Zvukové stopy
Titulky

Nině je 12 let, její rodiče se rozvádějí a svět, který dosud znala, se jí rozpadá před očima. Otec a matka tvrdí, že chtějí pro ni jen to nejlepší, ale jakoby mysleli jen na sebe. Nina jim nerozumí, cítí se opuštěná a oklamána – není už téměř nic, čemu by mohla věřit. Jedinou jistotou v jejím pošlapaném světě je plavání – dává jí pocit klidu a opory a nahrazuje všechno, co jí doma chybí. Když je ohrožena její účast na plaveckých závodech, rozhodne se pro radikální tah.

Kolekce

Film není k dispozici :-(

Omlouváme se, ale tento film není ve vaší zemi k dispozici.
Tento film má teritoriální omezení určené distribuční společností. Bohužel nemáme práva film nabízet ke zhlédnutí v zemi, ve které se momentálně nacházíte.
DAFilms je legální platformou, jejíž obsah je zpravidla přístupný po celém světě. Často však musíme respektovat územní omezení, které zadává majitel práv filmu. V některých zemích tedy není možné film spustit a tedy ani zhlédnout.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.