Čertí brko

Režie
Rok 
2018
Země
  • Česká republika
Délka
99min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Mladý a nemotorný čert Bonifác je na příkaz Lucifera vyslán do světa lidí, aby do městečka Pytlov doručil zbrusu nové čertí brko. To má totiž kouzelnou moc spravedlivě a neomylně zapisovat všechny hříchy a provinění, kterých se obyvatelé Pytlova dopustí. A že jich není zrovna pomálu! Bonifác je však při první příležitosti o kouzelné brko okraden a musí v sobě najít ty nejlepší vlastnosti, aby zachránil Pytlov, Lucifera a získal srdce krásné Markétky.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít