Pirika ve filmu

Režie
Rok 
2013
Země
  • Srbsko
Délka
54min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Pirika se vypraví do Berlína navštívit svou dceru Dobrilu a vnoučata, které nikdy neviděla. Lesbička Dobrila se však matce vyhýbá, protože jí nechce říct o dětech celou pravdu. Vše se vyřeší až na německé retrospektivě filmu, kde si Pirika zahrála svou životní roli. Doku–drama podzimu života jedné ze předních protagonistek Žilnikova snímku Raná díla.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít