Scéna z filmu Above the Line
Scéna z filmu Above the Line
Scéna z filmu Above the Line
Scéna z filmu Above the Line
Scéna z filmu Above the Line
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Above the Line

Režie
Rok 
2018
Země
  • Maďarsko
Délka
70min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Striving to give the best to her two daughters, their mother manages their sports career in swimming, which at first seems highly promising. Coming from a complex family background herself, she is committed to provide the most supportive environment for her own daughters. The two teenage girls sacrifice everything in order to fulfill the expectations and achieve their dream: to win the Olympic Games. But as the pressure mounts, the task seems to be overwhelming, leading to stress, tense relations with the coach, and emotional and physical exhaustion. Faced with an alternative of quitting or plunging into a competetive world of sports, whose dreams are the film protagonists pursuing in reality?

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít