Scéna z filmu Mirage
Scéna z filmu Mirage
Scéna z filmu Mirage
Scéna z filmu Mirage
Scéna z filmu Mirage
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Mirage

Režie
Rok 
2014
Země
  • Maďarsko
  • Slovensko
Délka
86min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Moderní western, který vypráví o rasismu, rovnosti, moci a svobodě. Maďarsko-slovenský film Mirage v hlavní roli s hvězdným hercem Isaachem de Bankolé.

Moderní western, který vypráví o rasismu, rovnosti, moci a svobodě. Maďarsko-slovenský film Mirage v hlavní roli s hvězdným hercem Isaachem de Bankolé. Zachycuje příběh afrického fotbalisty Francise, který je na útěku před spravedlností a nachází úkryt na farmě daleko od civilizace, v srdci maďarské pustiny. Velmi brzy však zjistí, že farma je ve skutečnosti místem moderního otroctví a je řízena hlavou místní mafie. Francisova přítomnost na ranči odstartuje řadu událostí, které vyvrcholí násilnou "otrokářskou" vzpourou proti kriminálním "vládcům". A on se tak ocitá uprostřed největšího boje svého života, ve kterém nehraje o cíle, ale o svobodu a přežití.

"Je to jako když Werner Herzog a Jim Jarmusch natáčejí společnou hommage Sergiovi Leone." Indiewire.com / TIFF

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít