Mirage

Režie
Rok
2014
Země
  • Maďarsko
  • Slovensko
Délka
86min
Zvukové stopy
Titulky

Fleeing from the police after fixing a match, Francis, an African football player, seeks refuge in a ranch run by a local crime boss in the middle of the vast Hungarian plains known as the “Pusta”. He soon realizes that the workers on the ranch are little more than slaves. His presence on the ranch begins a chain of events that culminates in violent rebellion by the workers against their criminal overlords. A reluctant hero, Francis finds himself playing in the most important match of his life, with his freedom and his very life at stake. Drawing from the traditions of Hungarian cinema as well as the Hollywood westerns, Mirage is a story about modern-day Hungary, racism, equality, power and freedom.

Film bohužel není online :(

Omlouváme se, ale tento film není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.