Scéna z filmu Brave New World
Scéna z filmu Brave New World
Scéna z filmu Brave New World
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Brave New World

Režie
Rok 
2013
Země
  • Polsko
Délka
55min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Nowy Świat (New World) is the most representative shopping street of Warsaw’s downtown. At the corner with Świętokrzyska there used to be a historic café with the same name “Nowy Świat”. Opened in 19th century, it was for over 100 years a favorite meeting place for artists, intellectuals and citizens. Since 2009 a left-wing group “Political Critique” has managed a non-profit Cultural Centre in it. Now this place is called “Brave New World”. Some populist right-wing groups complained that Warsaw’s mayor could offer such a prestigious address to a leftist group. Our film is about this conflict and people from the „Political Critique”.

A Polish Film Institute Co-financed Production.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít