Scéna z filmu This Land Is My Land
Scéna z filmu This Land Is My Land
Scéna z filmu This Land Is My Land
Scéna z filmu This Land Is My Land
Scéna z filmu This Land Is My Land
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

This Land Is My Land

Režie
Rok 
2020
Země
  • Rakousko
Délka
105min 
Zvukové stopy 
Titulky 

The United States: one nation – divided. Filmmaker Susanne Brandstaetter explores polarization in the U.S., which shows striking parallels to Europe. An American from L.A. who’s been living all her adult life in Europe, she decides to get close to some non-typical Trump voters in the swing state Ohio. What determines people’s choices? Why do people form opinions and then stick to their political positions – no matter what? The filmmaker decides the only chance to understand why the divide is growing is to follow one rule: don’t argue, listen… But as the film progresses, we all are put to the test.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít