Scéna z filmu Provazochodkyně nad Prahou
Scéna z filmu Provazochodkyně nad Prahou
Scéna z filmu Provazochodkyně nad Prahou

Provazochodkyně nad Prahou

Režie
Rok 
2020
Země
  • Česká republika
Délka
60min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Mezi nebem a zemí v absolutní samotě a soustředění kráčela vysoko nad pražskými mosty francouzská provazochodkyně Tatiana Mosio-Bongonga. V její chůzi po laně nad řekou Vltavou se mísí absolutní soustředění, odvaha, víra i obavy. Upřeně ji sledují diváci, kteří stojí v úžasu na zemi s hlavou zakloněnou. Jde jen o velkolepou show na efekt, která míří na strach diváků, nebo o čistokrevné umění? Hazard, nebo odvěkou lidskou touhu překonávat své limity?

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít