Scéna z filmu While We Are Here
Scéna z filmu While We Are Here
Scéna z filmu While We Are Here
Scéna z filmu While We Are Here
Scéna z filmu While We Are Here
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

While We Are Here

Režie
Rok 
2019
Země
  • Brazílie
Délka
78min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Lamis and Wilson are migrants in New York. She’s a Lebanese that just arrived, and he’s a Brazilian that has lived there illegally for 10 years. An hybrid narrative constructed with a poetic approach; a travel diary that becomes a chronic and takes us into the essence of human micro-politics in times of globalization: an uncertain kingdom of desire, hope and fears.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít