První narozeniny po apokalypse / Ozvěny

Režie
Rok 
2020
Země
  • Bosna a Hercegovina
  • Maďarsko
Délka
7min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Ve svém autobiografickém dokumentu vtahuje mladá režisérka diváka pomocí kreslených impresí, fotografických vzpomínek i jednotlivých fází pečení dortu do vlastního proudu vědomí a obrazy plnými laskavosti, něhy a hravosti se vyrovnává se smutkem, který započal během jedné dětské narozeninové oslavy před mnoha lety.

„Všechno, co prožíváte, se může stát jakýmsi narativním cvičením, a dokumentaristika se v tomto ohledu zdá být vhodným prostředkem k tomu, jak se naučit interakci se světem, a ne pouze s médiem.“ F. Hasanbegović

Ve spolupráci s

  • JIDFF

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít