Scéna z filmu Chaakapesh
Scéna z filmu Chaakapesh
Scéna z filmu Chaakapesh
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Chaakapesh

Režie
Rok 
2019
Země
  • Kanada
Délka
123min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

L’Orchestre symphonique de Montréal and its famous conductor Kent Nagano tour Nothern Quebec to visit Cree, Innu and Inuit communities, and share with them an Aboriginal chamber opera whose mission is to teach the white men how to laugh again and, by therefore love others more. Chaakapesh the Trickster- written by Tomson Highway, composed by Matthew Ricketts and performed by the OSM – is the most evocative and modern example of intercultural collaboration.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít