Scéna z filmu Svetozár Stračina
Scéna z filmu Svetozár Stračina
Scéna z filmu Svetozár Stračina
Scéna z filmu Svetozár Stračina
Scéna z filmu Svetozár Stračina

Svetozár Stračina

Režie
Rok 
2019
Země
  • Slovensko
Délka
67min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Svetozár Stračina byl výjimečný a všestranný slovenský umělec. Bohém, který bytostně vnímal a rozvíjel autentický folklór. Skladatel, jehož hudební kompozice nadchnou i ty, kteří se tradicím vyhýbají. Zanechal po sobě rozsáhlé dílo a nezaměnitelný odkaz, který dosud nemá následovníků. Svetozár Stračina zůstává nerozluštěným rébusem, který čeká na své objevení.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít